KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12433363

nr 1243 3363

Bruno Ekström

(1941-1990), Sverige

Etsning, "Piano", 26/50. Signerad, daterad -75. Motivet: 25x27

Bruno Ekström, svensk bildkonstnär född 1941, död 1990.

Utrop:

500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 25 mars 2019
kl 18:49:02

Bruno Ekström

Läs mer om Bruno Ekström